20 Wrz

Bal Andrzejkowy – Andrzejki w hotelu

Mamy wielką przyjemność zaprosić Was na tegoroczny Bal Andrzejkowy organizowany w dwóch terminach: 23.11 - zespół na żywo oraz 30.11 - DJ Petross. Bal odbędzie się na uwielbianej przez Was sali Szafirowej.

CZYTAJ WIĘCEJ
11 Lip

Mamy nową stronę hotelu

Świat pędzi jak szalony, zmieniają się technologie, a środki elektronicznego przekazu są nieustannie ulepszane. My również idąc z duchem czasu stworzyliśmy nową stronę internetową.

CZYTAJ WIĘCEJ
1 Cze

Idealne miejsce dla najmłodszych

W hotelu Jan Sander dbamy zwłaszcza o naszych najmłodszych gości. Zapewnienie im bezpieczeństwa oraz ciekawych atrakcji jest naszym priorytetem. Dobra zabawa przede wszystkim!

CZYTAJ WIĘCEJ
18 Maj

Ślub jak z bajki – ceremonie zaślubin

Spełniamy marzenia przyszłych nowożeńców umożliwiając organizację ceremonii zaślubin w plenerze. Niepowtarzalne chwile z pewnością na długo pozostaną w Państwa pamięci.

CZYTAJ WIĘCEJ
12 Kwi

Nowy taras hotelowej restauracji

Nie ma większej przyjemności niż filiżanka kawy wypijana na świeżym powietrzu. Dlatego zadbaliśmy o stworzenie dodatkowej przestrzeni, która umilałaby Państwu ten rytuał.

CZYTAJ WIĘCEJ
25 Mar

Kolejny sukces naszej hotelowej restauracji

XXV edycja targów Regiony Turystyczne „Na Styku Kultur” zakończona sukcesem! Nasze prażoki z kapuśniakiem po łódzku docenione przez Marszałka Województwa Łódzkiego.

CZYTAJ WIĘCEJ
17 Sie

Niesamowity pokaz kuchni molekularnej

Chcesz, aby twój event był wyjątkowy? Proponujemy zorganizowanie pokazu kuchni molekularnej, który z pewnością pobudzi wyobraźnię i na długo pozostanie w pamięci Państwa gości.

CZYTAJ WIĘCEJ