5 Maj

Hotel ponownie otwarty!

Jesteśmy otwarci i gotowi na wasz przyjazd! Wdrożyliśmy wszelkie środki ostrożności, aby wszyscy, zarówno nasi Goście jak i pracownicy hotelu, czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo.

CZYTAJ WIĘCEJ
20 Mar

Hotel zamknięty do odwołania

Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz gości hotelu informujemy, iż z dniem 16.03.2020 hotel został zamknięty do czasu odwołania rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów.

CZYTAJ WIĘCEJ
12 Lut

Drink Bar na twoją imprezę

Drink Bar to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą uatrakcyjnić wesele, urodziny czy event. Profesjonalna obsługa barmańska, kolorowe drinki, bezalkoholowe koktajle czy płonące shoty z pewnością zrobią wrażenie na zaproszonych gościach.

CZYTAJ WIĘCEJ
17 Sty

Bal Karnawałowy 2020

Karnawał to czas radości i szalonych zabaw! W związku z tym Hotel Jan Sander *** ma niezwykłą przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowe Bale Karnawałowe.

CZYTAJ WIĘCEJ
14 Lis

Sylwester 2020 w Hotelu Jan Sander

Już niedługo najbardziej wyjątkowa noc w roku. Sylwester 2020 zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym Jan Sander Hotel *** ma niezwykłą przyjemność zaprosić Państwa na jedyną w swoim rodzaju zabawę sylwestrową z profesjonalnym pokazem kuchni molekularnej!

CZYTAJ WIĘCEJ
20 Wrz

Bal Andrzejkowy – Andrzejki w hotelu

Mamy wielką przyjemność zaprosić Was na tegoroczny Bal Andrzejkowy organizowany w dwóch terminach: 23.11 - zespół na żywo oraz 30.11 - DJ Petross. Bal odbędzie się na uwielbianej przez Was sali Szafirowej.

CZYTAJ WIĘCEJ
11 Lip

Mamy nową stronę hotelu

Świat pędzi jak szalony, zmieniają się technologie, a środki elektronicznego przekazu są nieustannie ulepszane. My również idąc z duchem czasu stworzyliśmy nową stronę internetową.

CZYTAJ WIĘCEJ
1 Cze

Idealne miejsce dla najmłodszych

W hotelu Jan Sander dbamy zwłaszcza o naszych najmłodszych gości. Zapewnienie im bezpieczeństwa oraz ciekawych atrakcji jest naszym priorytetem. Dobra zabawa przede wszystkim!

CZYTAJ WIĘCEJ
18 Maj

Ślub jak z bajki – ceremonie zaślubin

Spełniamy marzenia przyszłych nowożeńców umożliwiając organizację ceremonii zaślubin w plenerze. Niepowtarzalne chwile z pewnością na długo pozostaną w Państwa pamięci.

CZYTAJ WIĘCEJ
12 Kwi

Nowy taras hotelowej restauracji

Nie ma większej przyjemności niż filiżanka kawy wypijana na świeżym powietrzu. Dlatego zadbaliśmy o stworzenie dodatkowej przestrzeni, która umilałaby Państwu ten rytuał.

CZYTAJ WIĘCEJ