W POBLIŻU

Hotel Jan Sander ***

Doskonałe miejsce

Hotel Jan Sander położony jest 15 minut od centrum Łodzi, na obrzeżach Aleksandrowa Łódzkiego, w pobliżu rezerwatu przyrody Torfowiska Rąbień. Naszą lokalizację doceniają zarówno turyści poszukujący spokoju na łonie natury, jak i goście biznesowi, którym zależy na dogodnej komunikacji z miastem.
Bliskość przyrody pozwala na prawdziwy wypoczynek dając możliwość zaczerpnięcia świeżego powietrza z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Piękne krajobrazy zachęcają do aktywnego spędzania czasu wolnego. To idealne miejsce na spacery. W okolicy znajdują się też trasy biegowe, korty tenisowe, pole golfowe oraz basen. Hotel natomiast oferuje wypożyczenie sprzętu rowerowego oraz kijków do nordic walking.
Łódź to jedno z największych miast w Polsce, bogate w liczne ośrodki kulturalno-naukowe oraz obiekty biznesowe. To tu znajduje się najdłuższa ulica handlowa w Polsce, serce Łodzi, słynna Pietryna. Innym najchętniej odwiedzanym miejscem jest Manufaktura obfitująca w szereg różnorodnych atrakcji: kręgielnię, ściankę wspinaczkową, kino, muzeum. Dogodna lokalizacja hotelu umożliwia sprawną komunikację z centrum Łodzi. Jest to nasz atut przy organizacji imprez firmowych i konferencji.

Basen

2,7 km/ 5 min

Strzelnica

3,4 km/ 6 min

Park linowy

7,6 km/ 10 min

Łódzki Ogród Botaniczny

10,6 km/ 15 min

Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi

10,7 km/ 16 min

Manufaktura

11 km/ 18 min

kręgielnia, centrum wspinaczkowe, kino Cinema City, Arena Laser Games, kasyno

Atlas Arena

11 km/ 20 min

Dworzec Łódź Kaliska

12 km/ 20 min

Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta

14 km/ 20 min

Ulica Piotrkowska

14 km/ 20 min

Centralne Muzeum Włókiennictwa

16,5 km/ 25 min

Manufaktura Łódź
park linowy
ulica Piotrkowska
Łódzkie ZOO