fbpx

KOMUNIE

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Komunie

Sakrament Pierwszej Komunii Świętej to bez wątpienia jedno z ważniejszych religijnych wydarzeń w życiu dziecka. Już rok wcześniej dzieci pilnie przygotowują się do tej uroczystości. Rodzice natomiast poszukują miejsca, gdzie wspólnie z rodziną będą świętować ten wyjątkowy dzień.

 

Komunia to uroczystość jedyna w swoim rodzaju, na której w odróżnieniu od wesela czy balu karnawałowego pojawia się przeważnie duża gromadka dzieci. Zapewnienie im bezpieczeństwa oraz ciekawych atrakcji jest naszym priorytetem. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły tak, aby najmłodsi nawet przez chwilę nie pomyśleli o nudzie. Na terenie naszego obiektu znajduje się nowy plac zabaw, który jest uwielbiany zarówno przez te małe, jak i trochę większe dzieci. Plac wyposażony jest w zjeżdżalnię, huśtawki oraz mini tor przeszkód.

 

Podczas uroczystości komunijnej opiekę nad Państwa pociechami sprawują wykształceni i doświadczeni animatorzy. Niektóre z atrakcji, jakie zapewniają to m.in. paintball, bańki mydlane, malowanie kredą oraz zabawy w grupach. Ponadto w hotelu znajduje się kącik dla dzieci, gdzie maluchy mogą pobawić się maskotkami czy obejrzeć bajkę.

Nasz obiekt wyposażony jest w bardzo duży parking, mogący pomieścić do 400 pojazdów. Dzięki temu każdy z Państwa gości bez problemu może pozostawić swój samochód pod hotelem. Nasza dogodna lokalizacja na obrzeżach Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego, pozwoli zaś oderwać się od wielkomiejskiego gwaru i w spokojnej, rodzinnej atmosferze świętować Komunię swoich dzieci.

 

Przygotowanie dla Państwa uroczystego przyjęcia z okazji tak ważnego wydarzenia jak Pierwsza Komunia Święta będzie dla nas przyjemnością. Z naszej strony gwarantujemy najwyższą jakość, fachową obsługę oraz pełen profesjonalizm. Serdecznie zapraszamy do spotkania i rozmowy na temat szczegółów oferty komunijnej.

Komunia Sala Restauracja Hotel Łódź
Komunia Sala Restauracja Hotel Łódź
Komunia Sala Restauracja Hotel Łódź
Komunia Sala Restauracja Hotel Łódź

Chcesz uatrakcyjnić komunię? Napisz do nas lub zadzwoń!

Chcesz uatrakcyjnić komunię? Napisz do nas lub zadzwoń!